فهرست بستن

راهپیمایی مورچه ها متوقف شد: آنچه IP's frozen IPO درباره تجارت چین می گوید | اخبار بازارهای مالی

راهپیمایی مورچه ها متوقف شد: آنچه IP's frozen IPO درباره تجارت چین می گوید | اخبار بازارهای مالی

این بزرگترین فروش سهام عمومی بود ، مهمترین اولین فعالیت بین المللی گروه مورچه ای چین که می تواند شرکت فناوری مالی و اعتبار بورس های سهام شانگهای و هنگ کنگ را تقویت کند ، جایی که آماده است لیست شود.
تا این که ، دولت چین راهپیمایی پیشنهادی عمومی مورچه را در مسیر خود متوقف کرد.
به طور رسمی ، IPO 35 میلیارد دلاری گروه Ant در انتظار است تا زمانی که بتواند با مقررات دولت چین که از 1 نوامبر اجرا شد ، از جمله رفع کمبود سرمایه ، مطابقت داشته باشد.
به طور غیررسمی ، تحلیلگران می گویند که به تعویق انداختن عضله جدی رئیس جمهور چین شی جین پینگ نسبت به بنیانگذار مورچه ، جک ما ، دومین مرد ثروتمند کشور است. این تعلیق چند روز پس از سخنرانی ما در مغایرت با عملکرد حزب کمونیست چین در اقتصاد صورت گرفت.
با ادامه این روند ، سرمایه گذاران در حال چشم انداز هستند که سرنوشت مورچه برای کسب و کارهای بین المللی در فضای استبدادی چین چه معنی دارد. این چیزی است که باید بدانید.
Psst ، این شرم آور است ، اما دقیقاً گروه مورچه چیست؟
مورچه بازوی مالی غول تجارت الکترونیک علی بابا است و از سال 2004 به عنوان راهی برای پردازش پرداخت سایت شروع به کار کرد. برنامه Ant’s Alipay اکنون بیش از 730 میلیون کاربر ماهانه در چین دارد که از آن برای پرداخت قبض ، خرید و ارسال پول به دوستان استفاده می کنند. خدمات مورچه همچنین شامل بیمه ، وام و مدیریت دارایی است.
بنابراین این یک شرکت خدمات مالی است؟
این بخشی از بحث است. ما ادعا کرده است که مورچه بیشتر یک لباس "تکفین" است تا یک لباس "فین تک". این شرکت اخیراً نام خود را از Ant Financial به Ant Group تغییر داده است.
Techfin ، fintech – دوباره می آیی؟
مورچه ادعا می کند این یک شرکت فناوری است که با م institutionsسسات مالی کار می کند ، به این معنی که طبق قوانین چین از مقررات کمتر و آزادی بیشتری برخوردار خواهد شد.
اما تنظیم کنندگان مالی چین می گویند مدل تجاری مورچه در ارتباط وام دهندگان و وام گیرندگان کاملاً تحت نظارت آنها است. و این همان جایی است که قطار Ant's IPO از خطوط خارج می شود.
پس چه اتفاقی افتاده؟
مورچه در ابتدا در حال حرکت به سمت IPO خود در 5 نوامبر بود و سرمایه گذاران زیادی را در این روند جذب می کرد – برای لیست دوگانه خود در هنگ کنگ و شانگهای حدود 3 تریلیون دلار سفارش داشت. انتظار می رفت که IP's Anto حتی 29 میلیارد دلار IPO را برای غول نفتی عربستان سعودی آرامکو که تاکنون بزرگترین فروش عمومی سهام جهان است ، کسوف کند. اما سپس ما ، معلم 56 ساله سابق انگلیسی ، به دفتر مدیر تماس گرفتند.
اوه اوه چرا؟
ما در طی سخنرانی در کنفرانس Bund در شانگهای در 24 اکتبر اظهار داشت که جهان "فقط بر کنترل ریسک تمرکز دارد ، نه بر توسعه ، و بندرت آنها فرصت ها را برای جوانان و کشورهای در حال توسعه در نظر می گیرند."
ما اظهار داشت که تنظیم کنندگان مالی نوعی باشگاه برای افراد مسن به نظر می رسد که می خواهند آن را بیش از حد ایمن بازی کنند ، چیزی که برای اقتصاد "جوانان" مانند چین خوب نیست.
این خیلی بد به نظر نمی رسد
اظهارات Ma تنها چند ساعت پس از سخنرانی سخنران اصلی کنفرانس ، وانگ قیشان ، معاون رئیس جمهور چین ، با احتیاط بیشتر اعلام شد و گفت که چین "از مسیرهای اشتباه حدس و گمان بیش از حد ، چرخه های تقویت خود حباب های مالی و طرح های Ponzi دور خواهد ماند."
ما در 2 نوامبر برای ملاقات با مقامات دولتی به پکن فراخوانده شد. روز بعد ، لیست مورچه ها از بورس سهام شانگهای کشیده شد.
آخ. دلیل رسمی چه بود؟
ناظران چینی در بیانیه ای اعلام کردند که تعلیق IPO مورچه (Anto IPO) ، که همچنین به "تغییر در محیط نظارتی فن آوری مالی و سایر موارد مهم" اشاره دارد ، رهبری شرکت را برای "مصاحبه های نظارتی توسط بخشهای مربوطه" فراخوانده است.
چه هزینه ای برای ما تمام شد؟
بلومبرگ گزارش داد که سهام Ma در Alibaba Group Holding ، که دارای یک قطعه مورچه است ، پس از به تعویق افتادن IPO حدود 3 میلیارد دلار کاهش یافت. این شرکت اکنون در حال اجرای دستورالعمل های آن جلسه پکن است تا بتواند به آنجا بازگردد.
بلومبرگ به نقل از منابع آگاه با این موضوع گزارش داد ، که کمیسیون تنظیم مقررات بانکی و بیمه چین همچنین ممکن است قوانین جدیدی را برای سیستم عامل های اعتباری مورچه اعمال کند ، که ممکن است سردردهای ما تمام نشده باشد.
خوب ، بنابراین در حال حاضر ، مورچه به راهپیمایی ادامه می دهد. اما آیا عواقب طولانی مدت وجود دارد؟
شاید. به نظر می رسد دولت چین در حال ارسال سیگنال روشنی مبنی بر اینکه از شرکت در شرکت و لغو حزب نمی ترسد ، وقتی یک شرکت خصوصی مطابق قوانین خود عمل نکند. و این می تواند سرمایه گذاران متقاعد کننده ورود به دومین اقتصاد بزرگ جهان باشد – اما مشتاق به پا زدن در خط حزب کمونیست نیستند.
.

در ایران MuLTiVPN از بقیه بیشتر جواب می دهد. به غیراز آن GOvpn هم مناسب است
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
وی پی ان ایران به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ گیم ها مورد استفاده قرار می گیرد
سرویس اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند