فهرست بستن

دادگاه عالی GB دستور داد Bilawal ، Gandapur ظرف 72 ساعت منطقه را ترک کند – پاکستان

دادگاه عالی GB دستور داد Bilawal ، Gandapur ظرف 72 ساعت منطقه را ترک کند - پاکستان

GILGIT: در میان ادعاهای تقلب در انتخابات آینده ، دادگاه عالی گیلگیت-بالتستان روز جمعه به علی تحند انصاف (PTI) رهبر پاکستان ، علی امین گنداپور ، رئیس حزب خلق پاکستان (بلال) بلاوال بوتو زرداری و سایر وزرا و دارندگان دفتر دولت فدرال ظرف سه روز منطقه را ترک کنند.

این دستورات توسط یک دادگاه دو نفره متشکل از عدالت مالک حق نواز و دادگستری علی بیگ در دادخواست که توسط رهبران PML-N و PPP در مورد تخلفات قانون رفتار انتخابات ارسال شده بود ، تصویب شد.

در این ارتباط ، دادگاه عالی منطقه رئیس کمیساریای اصلی انتخابات ، وزیر موقت و دبیر ارشد را برای اطمینان از اجرای دستورات خود راهنمایی کرد. این تحول در حالی اتفاق افتاد که احزاب مخالف در مورد تلاش برای تأثیرگذاری و تقلب در انتخابات برنامه ریزی شده در 15 نوامبر صحبت کرده اند.

مریم نواز ، معاون رئیس PML-N روز پنجشنبه در سخنرانی خود در یک راهپیمایی گفته بود که در ماههای اخیر چندین نامزد و اعضای حزب مجبور شده اند وفاداری خود را تغییر دهند. به همین ترتیب ، سایر رهبران احزاب نیز با هشدار مبنی بر جعل روند نصب دولت در منطقه ، بیانیه هایی در این مورد صادر کرده اند.

همچنین روز پنجشنبه ، رئیس حزب PPP ، بلالا بوتو زرداری از رئیس کمیساریای انتخاباتی گیلگیت-بالتستان خواسته بود تا جلسات خود را با وزرای دولت در اسلام آباد توضیح دهد و گفت تلاش ها برای تقلب در انتخابات گیلگیت-بالتستان در حال انجام است. بیلاوال گفت: CEC به جای محافظت از روند انتخابات در منطقه ، از اقدامات و دخالت های نخست وزیر عمران خان و دیگر اعضای کابینه فدرال دفاع می کرد.

وی از راجا شهباز ، رئیس کمیساریای انتخابات ، به خاطر کنفرانس مطبوعاتی خود که رئیس PPP را به نقض قانون رفتار انتخابات متهم کرده بود ، انتقاد می کرد. روز یکشنبه گذشته نیز ، عمران خان نخست وزیر گفته بود که دولت وی به گیلگیت بالتستان وضعیت موقت اعطا خواهد کرد.

او پیش از انتخابات برنامه ریزی شده در آنجا در یک گردهمایی سیاسی در گیلگیت سخنرانی کرد. عمران خان گفت: "ما تصمیمی گرفتیم که به استان گیلگیت-بالتستان وضعیت استانی موقت اعطا کنیم ، که مدت هاست که مورد تقاضا است." اگر این کافی نبود ، وزیر فدرال اطلاعات و صدا و سیما ، شیبلی فراز روز جمعه گفت که مردم گیلگیت-بالتستان نیز روایت توخالی مخالفان را رد کرده اند. وی در یک توییت گفت که جلسات بزرگ و موفقیت آمیز و گردهمایی های مردمی تحریک انصاف پاکستان در گیلگیت بالتستان نشانه اعتماد مردم و پیروزی انتخاباتی تحت رهبری عمران خان است.

وی گفت که مانند سایر مناطق کشور ، آوردن GB به جریان اصلی توسعه و پیشرفت ، چشم انداز و وعده عمران خان است.

.

در ایران MuLTiVPN از بقیه بیشتر جواب می دهد. به غیراز آن GOvpn هم مناسب است
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
لینک دانلود در وب سایت قرار داده شده است.
وی پی ان ایران به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان با آی پی ثابت به صورت سالانه داخل وب سایت موجود می باشد با بهترین قیمت
وی پی ان کاهش پینگ موجود می باشد که برای کاهش پینگ گیم ها مورد استفاده قرار می گیرد
سرویس اینترانت به اینترنت برای کسانی است که اینترانت دارند و می خواهند به صورت رایگان آن را تبدیل به اینترنت کنند